Grupa "Kangurków" wraz z Paniami w strojach karnawałowych

Pierwszy dzień w przedszkolu po feriach zimowych rozpoczął się z przytupem - szaloną zabawą na balu przebierańców. Śmiechom i dobrej zabawie nie było końca. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku!

Dzieci z grupy "Kangurków" składają życzenia

Jak co roku przedszkolaki przygotowały inscenizację jasełkową dla swoich Rodziców. Pierwszy raz się nam jednak zdarzyło, tak jak większości artystów w tym roku, występować przed pustą widownią. Film z zapisem występu dzieci został udostępniony na grupowym profilu FB (Jedynkowe kangurki)

Na zdjęciu znajduje się grupa kolędujących dzieci

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu zakończył się wspólną Przedszkolną Wigilią. Codzienny obiad zamienił się w świąteczną uroczystość, która - z uwagi na pracę w reżimie sanitarnym - miała w tym roku wymiar grupowy. Pomimo trudnej sytuacji, na wigilii panowała świąteczna, ciepła i radosna atmosfera. Dzieci śpiewały kolędy przy choince, dzieci dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia i zjadły tradycyjny wigilijny obiad.